Zobacz
również:
Home Blog - Jedz w zgodzie z naturą
17

Marzec

2017

Istnieje wiele tradycji wielkanocnych, które z pokolenia na pokolenie wciąż są kultywowane! Opowiedz nam o zwyczajach panujących w Twoim domu! Do wygrania 3 vouchery zakupowe, które zrealizować można w naszych piekarniach.

Czytaj dalej
08

Wrzesień

2014

Wegetariańska uczta Pani Katarzyny.

\r\n

Przedstawiamy najlepszą kanapkę na rok szkolny 2014/2015!

Czytaj dalej
19

Sierpień

2014
Gdy dni stają się coraz krótsze, a noce chłodniejsze to znak, że zbliża się 
koniec lata. Lato to sezon świeżych owoców, warzyw, ale też wspaniały okres 
na przygotowywanie przetworów na jesień i zimę.
Czytaj dalej
29

Lipiec

2014

Wakacyjny  sezon w pełni – możemy cieszyć się słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i pysznymi deserami, które osłodzą każde spotkanie z grupą znajomych.

Czytaj dalej
11

Kwiecień

2014

Znowu minął rok i czas na  kolejny wielkanocny wpis;) Czas szybko ucieka i czasami trudno sobie uświadomić, jak mijają nam dni. Rodzinne święta to chwile, kiedy można na chwilę przystanąć i nabrać dystansu do otaczającej nas rzeczywistości.  Trochę odpocząć i poczuć radość bycia z bliskimi, na przykład wspólnie gotując.  Dlatego serdecznie zapraszam do wielkiego wspólnego wielkanocnego wypiekania!   Poznajcie  parę wielkanocnych inspiracji!

Czytaj dalej
24

Marzec

2014

Nadeszła wiosna, chcemy zrzucić obszerne swetry i w końcu poczuć się lekko. Podstawą dobrego samopoczucia jest zdrowa dieta. Na co dzień jemy dużo pieczywa, dlatego warto zadbać, żeby na naszych talerzach pojawiło się to naprawdę wartościowe. Na co dzień  możemy wybierać spośród różnych rodzajów chleba i bułek, dlatego warto wiedzieć, jakie pieczywo będzie optymalne dla naszego organizmu!

Czytaj dalej
13

Luty

2014

Dla mnie idealnym sposobem na Walentynki są wspólne wypieki, albo jeszcze lepiej – słodkie ciasto niespodzianka. Nic nie jest doceniane bardziej, niż własne zaangażowanie i chęci! Szczególnie, jeśli za kuchenną wyspą staje facet:)

Czytaj dalej
27

Styczeń

2014

Karnawał popularny jest niemal na całym świecie. I na całym świecie nieodłącznie związany jest z bogatą kuchnią i festiwalem smaków. W Polsce od czasów średniowiecza niewiele zmieniły się nasze karnawałowe przyzwyczajenia – co prawda coraz popularniejsze stają się nowe, egzotyczne smaki, jednak nadal na naszych stołach królują pączki i faworki. 

Czytaj dalej
18

Grudzień

2013

Zbliża się wigilia i przed nami weekend pełen przedświątecznych przygotowań. Niestety z upływem lat, czasu na wczucie się w wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia jest coraz mniej. Trudno znaleźć na to chwilę między kręceniem pierogów, doprawianiem barszczu, wielkimi zakupami, sprzątaniem mieszkania i dekorowaniem choinki. Chociaż z drugiej strony właśnie na tym polegają święta – na bliskości podczas świątecznego zabiegania. Warto pamiętać, że największą wartością świąt jest dzielenie tego magicznego czasu z innymi.

Czytaj dalej
1 2 3 ostatni »